1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Дискусија за попуст /промоции /купување на игри

Дискусија во форумот 'Игри' започната од stefan_v, 18 Февруари 2012.

 1. игор.мк

  игор.мк
  Intern

  13
  1
  9 Декември 2018
  Машко
  молам ако некој знае сигурна страна за данлодирање игри за лаптоп да ми ја каже, само да не е со плаќање.
  синот сам симињал и го наполнил со вируси па затоа прашувам дали има некоја сигурна страна за симнување игри.
  фала однапред.
   
 2. Dave1

  Dave1
  Gaining Experience

  46
  69
  23 ноември 2016
  Машко
  SOMA бесплатна на GOG во наредните 45 часа
   
  На игор.мк, Nightingale, Synchrony и уште 2 други им се допаѓа ова.
 3. Nightingale

  Nightingale
  Gaining Experience

  586
  485
  28 Јануари 2014
  Машко
  И Super Meat Boy од денеска може да се земи за џабе на Epic Store.
   
  На ljupce и игор.мк им се допаѓа ова.
 4. игор.мк

  игор.мк
  Intern

  13
  1
  9 Декември 2018
  Машко
  фала
   
 5. игор.мк

  игор.мк
  Intern

  13
  1
  9 Декември 2018
  Машко
  фала
   
 6. dekomote

  dekomote
  Gaining Experience

  95
  142
  11 ноември 2014
  Машко
  Програмист
  farkizz, игор.мк и на MusicFreak им се допаѓа ова.
 7. игор.мк

  игор.мк
  Intern

  13
  1
  9 Декември 2018
  Машко
  сигурно е од вируси ?
   
 8. dekomote

  dekomote
  Gaining Experience

  95
  142
  11 ноември 2014
  Машко
  Програмист
  Генерално стим линкови се.
   
  На farkizz му/ѝ се допаѓа ова.
 9. dekomote

  dekomote
  Gaining Experience

  95
  142
  11 ноември 2014
  Машко
  Програмист
  Дур сум тука, humblebundle и gog редовно даваат гага игрици, ставете се на меилинг листите.
   
  На farkizz му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Mayson

  Mayson
  Gaining Experience

  582
  245
  10 Април 2011
 11. InfinitasX

  InfinitasX
  Intern

  21
  14
  10 ноември 2018
  Исто ако имате купено Нитро на Дискорд има некој океј фрее игрици.
   

Сподели

Вчитување...