1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
stancafe
Последна активност:
16 Јули 2019
Зачленет:
27 oктомври 2008
Мислења:
58
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
175

Следачи 1

Роденден:
4 Февруари 1983 (Возраст: 37)

Сподели

stancafe

Intern, 37

stancafe последен пат беше виден (како):
16 Јули 2019