• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

tplink

  1. spiritBreaker

    Се продаваат разни делови

    Здраво дечки, на продажба идат следните делови: 1. WiFi рутер TPLink WR 842ND со removable антени, без адаптер, цена 700 ден 2. DeepCool 240T само пумпа и радијатор, со комплет механизам за интел/амд сокети, без вентилатори, цена 1500 ден. 3. Радијатор 240mm, со два quick connect ... како и да...
На врв Дно