Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Magical

Продадено TP-LINK Archer C2300

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
4.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
 1. Да
Линк за спецификации
https://www.tp-link.com/us/home-networking/wifi-router/archer-c2300/
Продавам TP-LINK Archer C2300 v1.0 користен е 1 година, со помината гаранција.
 • Безпрекорно работи
 • Одлична состојба, без знаци на користење
 • Се продава бидејќи не се користи

 • 802.11ac Wi-Fi Network Standards
 • Up to 2300 Mb/s Wi-Fi Data Throughput
 • Dual-Band 2.4 GHz & 5 GHz
 • 3 x Dual-Band Antennas
 • 4 x Gigabit Ethernet LAN Ports
 • 1 x Gigabit Ethernet WAN Port
 • 1 x USB 3.0 Port / 1 x USB 2.0 Port
 • TP-Link HomeCare
 • NitroQAM Boosts Speeds By up to 25%
 • 1.8 GHz Dual-Core CPU
 • 512 MB RAM
 • 128 MB flash

Има простор за договор околу цена во ПП.

Информации

Автор
Magical
Поднесена
Последна промена
Прегледи
433

Повеќе огласи од Magical

На врв Дно