Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

steelseries

 1. Steelseries Rival 300 Wireless & Rival 650 Wireless

  Steelseries Rival 300 Wireless & Rival 650 Wireless

  Zdravo Prodavam dve Steelseries mausi dobri zacuvani i posleduva site dodatoci so niv i imaat garancija Rival 650 Wireless ima garancija do februari a Rival 300 Wireless koristen e 2-3 nedeli skoro 2 godini ima garancija Rival 300 Wireless cenata e : 2000 denari Rival 650 Wireless cenata e ...
 2. Нема Слика

  Steelseries Aerox 3 (2022) Wireless/Bluetooth Snow White

  Се продава глувчето од насловот, користено, без никакви козметички траги на него, со кутија и сите додатоци. Гаранција до Февруари 2024 во Анхоч. https://www.anhoch.com/product/599873308/mouse-steelseries-aerox-3-2022-wirelessbluetooth-gaming-optical-rgb-aquabarrier-ip54-snow-white
 3. SteelSeries Arctis Nova 7 Wireless/BT Headset

  SteelSeries Arctis Nova 7 Wireless/BT Headset

  Ги продавам слушалките од наслов. Купени на 30ти Ноември 2022 во Анхоч, гаранција 24 месеци. Користени околу месец дена па од тогаш до сега собираат „прашина“. Без никакви оштетувања. Давам можност да се пробаат на лице место ( локација Охрид ) или 2 дена доколку ги испраќам по карго. Во...
 4. SteelSeries Rival 650

  SteelSeries Rival 650

  Продавам нов wireless гејминг маус SteelSeries Rival 650. Купен пред 1 недела од Жирафа50, едноставно не ми треба. Само отворен и пробан, и вратен во кутија. Со сите пропратни додатоци и кутија. Го продавам колку што го купив 2.490 денари.
 5. Steelseries Arctis 5

  Steelseries Arctis 5

  Се продаваат слушалките од насловот, користени, во беспрекорна состојба. Ги продавам поради надградба на wireless слушалки. Купени од Анхоч во април 2020та, гаранцијата од две години е истечена април годинава. Користени се по некои 3-4 часа неделно максимум. Козметички и функционално се...
 6. Гејмерски глувчиња

  Гејмерски глувчиња

  Се продаваат гејмерски глувчиња: 1. SteelSeries Prime - нов, неотпакуван (factory sealed), купен од странство, нема писмена гаранција - 1700 денари - 1500 денари - продаден 2. Razer DeathAdder v2 Mini - користен околу 1 недела, без никакви знаци од користење, нема писмена гаранција - 1100...
 7. comakot

  SteelSeries Rival 300

  Епа вака пред некој ден десниот клик на маусот после 1 година почна да зае**ва, првиот пат требаше значи да го маниш силно за да се регистрира му дувнав неколку пати и сега так го има так го нема, пробав да упдајте софтвер (да не е до то си реков оти севетеше црвено пред некој ден) и пак исто...
На врв Дно