Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
menansali

Steelseries Rival 300 Wireless & Rival 650 Wireless

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
4.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Zdravo Prodavam dve Steelseries mausi dobri zacuvani i posleduva site dodatoci so niv i imaat garancija

Rival 650 Wireless ima garancija do februari a Rival 300 Wireless koristen e 2-3 nedeli skoro 2 godini ima garancija

Rival 300 Wireless cenata e : 2000 denari

Rival 650 Wireless cenata e : 2500 denari

ako gi zimate dvete gi davam za 4000 denari
  • Ми се допаѓа
Реакции: Rejzerot

Информации

Автор
menansali
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
377

Повеќе огласи од menansali

На врв Дно