Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
omegaRED

Продадено SteelSeries Rival 650

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
2.490 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Линк за спецификации
https://gjirafa50.mk/dodatoci-123/gluvche-4/gaming-21/gluvche-steelseries-rival-650-crno
Продавам нов wireless гејминг маус SteelSeries Rival 650. Купен пред 1 недела од Жирафа50, едноставно не ми треба. Само отворен и пробан, и вратен во кутија. Со сите пропратни додатоци и кутија.Го продавам колку што го купив 2.490 денари.
  • Ми се допаѓа
Реакции: Oktar

Информации

Автор
omegaRED
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
321

Повеќе огласи од omegaRED

На врв Дно