Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

ssk bt03

  1. Андреј

    Мини опис на SSK BT03, Shanling MTW100 DD и QCY T5

    Изборот на слушалки е преголем на Али Експрес и реално е тешко да се најде нешто фино. Затоа се потпираме на искуства и препораки како оние на Scarbir, Crinacle и други критичари кои пишуваат за тоа како звучат. Извонредно тешко е да се долови преку зборови, особено кога во прашање се и лични...
На врв Дно