• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

setec

 1. wolverine

  Многу лошо искуство со СЕТек

  Деновиве имав лошо искуство со СЕТек. До сега сум ги одбегнувал поради се што се изнаслушав во минативе години и не знам што ме натера прв пат после 5-6 години да купувам од СЕТек и тоа тастатура. На 10/08/2020 година нарачав "Kingston HyperX Alloy FPS PRO" Cherry MX Brown тастатура (4799...
 2. Gilfoyle

  Сетек со нов сајт на .edu.mk домен?

  По барање на одреден производ на google што го има само во Сет, случајно налетав на новиот сајт на Сетек, ама сериозно не знам како и по кој основ добиле .edu.mk домен и истиот го користат за тестирање на новиот дизајн. Сетек | сè од техника Ваши мислења?
На врв Дно