Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

нлб банка

 1. NecrotoX

  НЛБ Банка

  Сакав да поставам едно прашање и при пребарување видов дека има различни информации расфрлани во повеќе различни теми, па отварам една тема каде што ќе може да се водат општи дискусии за НЛБ Банка и нејзините апликации, електронски сервиси и услуги итн.. Дали некој користел НЛБ Клик за да прати...
 2. ContentBot

  НЛБ Банка ги замени SMS пораките со Viber нотификации

  Во текот на минатата недела, НЛБ Банка ги замени SMS пораките со Viber известувања за секој направен неуспешен обид или успешна трансакција. Банката, со верификуван профил на Viber не побара претходно известување за корисниците со изговор дека истите имаат опција да направат opt-out преку...
На врв Дно