Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

msat

  1. M@RKO

    MOVE TV - MTEL Македонија (Телеком Србија)

    МТEL почнаа да нудат и они IPTV со Android ресивери. Услугата се вика МOVE TV (Истата ја имаат и во Србија на нивниот оператор Supernova) со опции премотување, видеотека и најверојатно инсталирање игри и апликации од Google olay store. https://mtel.mk/televizija/...
На врв Дно