Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

ит маркет

 1. ContentBot

  Cyber Monday – уште една тура 1337 попусти во ИТ Маркет

  Го искористивме Black Friday за официјално лансирање на IT.mk/market и во петок понудивме попусти на сите одбрани парчиња хардвер во ИТ Маркетот, односно дента истите беа достапни по 1337 цени за секој, не само за 1337 членовите. На попуст беше и премиум членството на IT.mk. Продажбата помина...
 2. D

  Го лансираме IT.mk/market со Black Friday попусти и 1337 цени

  IT.mk/market е онлајн продавница за одбран хардвер и брендиран ITmkware (за почеток маици), а во иднина можеби и други производи кои сметаме дека се соодветни за нашата публика. Хардверот го бира редакцијата на IT.mk според критериуми како добри онлајн рецензии, добар сооднос на цена/перформанси...
На врв Дно