Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

fitkit

  1. ContentBot

    FitKit – доказ дека упорноста секогаш се исплати [.мк стартап на месецот]

    Овој текст е дел од иницијативата “.mk стартап на месецот” нa IT.mk и Startup Macedonia во кој профилираме по еден .мк стартап кој е на пат кон успехот. .мк стартап на месецот [ноември, 2022]: FitKit е првата фитнес платформа во Македонија што ти овозможува да вежбаш различни спортски...
На врв Дно