• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

coins

  1. DonFrozex

    Што да се купи?

    Ме интересира од поискусните.. кога би сакале да потрошиме некои си 100-200$ на купување некои penny-coins...кои би ги одбрале или препорачале вие? Моментално во кои/која гледате најголеми можности за заработка? Што да гледаме, кои фактори се битни пред да се одлучиме ? И не мора ова да биде...
На врв Дно