Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

altcoins

  1. DonFrozex

    Што да се купи?

    Ме интересира од поискусните.. кога би сакале да потрошиме некои си 100-200$ на купување некои penny-coins...кои би ги одбрале или препорачале вие? Моментално во кои/која гледате најголеми можности за заработка? Што да гледаме, кои фактори се битни пред да се одлучиме ? И не мора ова да биде...
На врв Дно