• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

агрегатор

  1. Dekacc

    Phones.mk - Агрегатор за македонски мобилари

    www.phones.mk Сакам со вас да споделам нов агрегатор за македонски мобилари и продавници за мобилни телефони. Агрегаторот секојдневно ги прибира сите понуди за мобилни телефони и таблети од продавниците, ги групира по уред и ги сортира по цена. Мислам дека ќе ви се најде корисен ако барате...
На врв Дно