1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Kiko_
Последна активност:
1 Април 2020
Зачленет:
31 Декември 2019
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
10
Роденден:
28 Јануари 1995 (Возраст: 25)

Сподели

Kiko_

Intern, 25

Kiko_ последен пат беше виден (како):
1 Април 2020