1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
mobilefanatic
Последна активност:
17 oктомври 2019 во 11:51
Зачленет:
29 Јануари 2015
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
15
Пол:
Машко
Роденден:
4 Јуни 1988 (Возраст: 31)

Сподели

mobilefanatic

Intern, Машко, 31

mobilefanatic последен пат беше виден (како):
17 oктомври 2019 во 11:51