• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Членови што реагирале на пораката #3

Сите (2) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (2)

  1. Ми се допаѓа

   DonFrozex

   Practice makes perfect
   • Мислења
    1,093
   • Реакции
    1,350
   • Поени од трофеи
    370
  2. Ми се допаѓа

   BorisSapphire

   On your way to fame
   • Мислења
    1,039
   • Реакции
    709
   • Поени од трофеи
    355
 • Вчитување…
На врв Дно