• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Членови што реагирале на пораката #6

Сите (2) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (2)

  1. Ми се допаѓа

   Zimrie

   Gaining Experience
   • Мислења
    485
   • Реакции
    117
   • Поени од трофеи
    422
  2. Ми се допаѓа

   pecko95

   Gaining Experience
   • Мислења
    168
   • Реакции
    151
   • Поени од трофеи
    90
 • Вчитување…
На врв Дно