1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Zimrie
Последна активност:
10 Јули 2020 во 16:06
Зачленет:
11 Април 2008
Мислења:
484
Допаѓања:
117
Поени од трофеи:
422

Следачи 1

Пол:
Машко

Сподели

Zimrie

Gaining Experience, Машко

Zimrie последен пат беше виден (како):
10 Јули 2020 во 16:06