• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Членови што реагирале на пораката #7419

Сите (2) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (2)

  1. Ми се допаѓа

   Necromancer

   Unstoppable Од Скопје
   • Мислења
    3,395
   • Реакции
    3,950
   • Поени од трофеи
    1,717
  2. Ми се допаѓа

   zlatko_ti412

   Gaining Experience
   • Мислења
    99
   • Реакции
    129
   • Поени од трофеи
    90
 • Вчитување…
На врв Дно