1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Maki_SM
Последна активност:
11 Јули 2020 во 10:12
Зачленет:
28 Јуни 2012
Мислења:
52
Допаѓања:
106
Поени од трофеи:
130
Пол:
Машко
Роденден:
3 Април 1969 (Возраст: 51)

Сподели

Maki_SM

Gaining Experience, Машко, 51

Maki_SM последен пат беше виден (како):
Прегледува листа на форуми, 11 Јули 2020 во 10:12