• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Членови што реагирале на пораката #6116

Сите (3) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (3)

  1. Ми се допаѓа

   acikaaa

   Gaining Experience 37
   • Мислења
    122
   • Реакции
    73
   • Поени од трофеи
    50
  2. Ми се допаѓа

   ARMac

   Орган 38 Од Скопје
   • Мислења
    7,173
   • Реакции
    8,383
   • Поени од трофеи
    2,317
  3. Ми се допаѓа

   stormce

   Intern
   • Мислења
    59
   • Реакции
    25
   • Поени од трофеи
    30
 • Вчитување…
На врв Дно