• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Членови што реагирале на пораката #6110

Сите (2) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (1) Хаха Хаха (1)

  1. Ми се допаѓа

   Astro

   Epic
   • Мислења
    7,380
   • Реакции
    10,427
   • Поени од трофеи
    2,207
  2. Хаха

   Weeaboo

   Gaining Experience 20 Од Струга
   • Мислења
    480
   • Реакции
    452
   • Поени од трофеи
    155
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Дно