Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gOJDO

Нови графички картички Gigabyte RTX4000

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
43.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
На залиха нови графички картички:

1) GIGABYTE nVidia GeForce RTX 4070SUPER GAMING 16GB 256bit GVN408SGAMING OC-16GD = 43.000 денари
2) GIGABYTE nVidia GeForce RTX 4070Ti SUPER WINDFORCE 3F 16GB 256bit GV-N407TSWF3OC-16GD = 58.000 денари
3) GIGABYTE nVidia GeForce RTX 4080 SUPER WINDFORCE 3F V2 16GB GVN408SWF3V2-16GD = 74.500 денари
4) GIGABYTE nVidia GeForce RTX 4080 SUPER AERO 16GB 256bit GVN408SAERO OC-16GD = 78.500 денари

Гаранција 3 години
Цените се фиксни

075 437-061, Kирил

Информации

Автор
gOJDO
Поднесена
Последна промена
Прегледи
497

Повеќе огласи од gOJDO

На врв Дно