Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Огласи од gOJDO

 • 51.000 ден.
Продавам Gaming PC составен од сите нови делови освен половна графичка картичка со следнава конфигурација: MB: Gigabyte B450 AORUS Elite V2 CPU...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  114
  • 37.500 ден.
  Продавам безпрекорно сочуван и многу малку користен Asus ROG Ally (Z1 Extreme 8, 16GB DDR5L-6400, 1TB NVMe Gen4 5500MB/s read/write) со заштитно...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  187
  • Заклучена
  • 20.000 ден.
  Продавам одлично сочуван лаптоп Asus Vivobook M413IA: Ryzen 7 4700U, 16GB DDR4-3200, 512GB NVMe, 14" FHD IPS, батерија 3+ часа со оригиналниот...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  222
  • 21.000 ден.
  MB: Asrock H81 CPU: Core i7 4770 RAM: Kingston 16GB (2x8GB) DDR3-1600 VGA: Asus Phoenix GTX1660Super 6GB SSD: A-Data SU650 512GB ново HDD...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  117
  • Заклучена
  • 86.000 ден.
  Продавам Gaming PC составен од сите нови делови освен половна графичк картичка со следнава конфигурација: MB: Gigabyte Z690M-DS3H CPU: Core i5...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Нов
  Прегледи
  208
  • Заклучена
  • 62.500 ден.
  Продадено Gaming PC:
  Продавам Gaming PC составен од сите нови делови освен половна графичк картичка (многу малку користена) со следнава конфигурација: MB: Asus TUF...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Нов
  Прегледи
  125
  • 132.000 ден.
  Продавам нови графички картички MSI RTX 4090 24GB 384bit RTX 4090 GAMING X TRIO 24G Гаранција 35 месеци. Цена, фиксна: 132000 денари 075 437-061...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  275
  • 30.500 ден.
  Продавам гејминг компјутер составен од нови и половни делови со следнава конфигурација: MB: Asus Prime H370-A CPU: Intel Core i5 8500 CPU Cooler...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  164
  • Заклучена
  • 31.500 ден.
  Продавам гејминг компјутер составен од нови делови освен половна графичка картичка: MB: Gigabyte B450M-H CPU: AMD Ryzen 5 3600 RAM: Kingston...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  233
  • Заклучена
  • 57.500 ден.
  Продавам гејминг компјутер составен од сите нови делови освен половна(многу малку користена) графичка картичка со следнава конфигурација: MB...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Нов
  Прегледи
  220
  • Заклучена
  • 32.500 ден.
  Продавам половен гејминг компјутер составен од следниве компоненти: MB: Asrock B450 Fatal1ty CPU: AMD Ryzen 5 3600X CPU Cooler: AMD Wraith Spire...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  211
  • Заклучена
  • 21.500 ден.
  Продавам буџет гејминг компјутер составен од сите нови делови освен половна графичка картичка: MB: Asus A520M-K - нова, 30 месеци гаранција CPU...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Нов
  Прегледи
  116
  • Заклучена
  • 21.500 ден.
  Продавам нискобуџетен гејминг компјутер составен од сите нови делови освен половно напојување и половна графичка картичка со следнава...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  174
  • Заклучена
  • 29.500 ден.
  Продавам гејминг компјутер составен од нови и половни делови со следнава конфигурација: MB: Asrock B450 Pro 4 CPU: Ryzen 5 3600 - нов RAM...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  117
  • Заклучена
  • 44.000 ден.
  Продавам гејминг компјутер составен од нови и половни делови со следнава конфигурација: MB: MSI B460M-A CPU: Intel Core i5 10400F CPU Cooler...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  123
  • Заклучена
  • 25.000 ден.
  Продавам гејминг компјутер со сите делови нови освен половни процесор и графичка картичка со следнава конфигурација: MB: Asus A520M-K CPU: AMD...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Нов
  Прегледи
  135
  • Заклучена
  • 18.500 ден.
  Продавам нискобуџетен компјутер составен од сите нови делови освен половна графичка картичка со следнава конфигурација: MB: Biostar A320MH CPU...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Нов
  Прегледи
  140
  • 188.000 ден.
  Продавам нов ентузијастички гејминг компјутер со следнава конфигурација: MB: Gigabyte Z790 Aorus Elite AX White CPU: Intel Core i7 13700KF CPU...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  245
  • Заклучена
  • Истечен
  • 16.000 ден.
  Продавам комплетно исправен гејминг компјутер со следнаиве спецификации: MB: Gigabyte H110-D3A CPU: Core i5 6500 RAM: Kingston HyperX Fury...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  110
  • Заклучена
  • Истечен
  • 12.000 ден.
  Продавам нискобуџетен гејминг PC со следниве спецификации: MB: Asus H81M-K CPU: Core i5 4460S RAM: 16GB (2x8GB) DDR3-1600 VGA: MSI RX570 4GB...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  134
  На врв Дно