Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Snaga

Купувам монитор 27'' 2k 144hz or more

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Користен одлично сочуван
Истекува

Опис

Затоа што (скоро) секогаш used>new, купувам монитор 27'' 2к резолуција 144hz ор море.
Ќе се користи за работа + гејминг
Понудете нешто интересно :)

Информации

Автор
Snaga
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
367
На врв Дно