1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
ZZTop
Последна активност:
28 Август 2013
Зачленет:
2 Јуни 2012
Мислења:
50
Допаѓања:
29
Поени од трофеи:
20
Пол:
Машко
Роденден:
21 Мај 1979 (Возраст: 40)

Сподели

ZZTop

Intern, Машко, 40

ZZTop последен пат беше виден (како):
28 Август 2013