• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

ThundeR

Локација
Скопје
Прекар
ThundeR
Пол
Машки

Следачи

Трофеи

 1. 110

  10 години со нас

  Имаш причина да частиш, денес правиш Љубилеј ;)
 2. 20

  Допаднати 50 мислења

  Твоите мислења се допаднати 50 пати.
 3. 10

  Јас го тоа бендисувам

  Добивте 25 позитивни реакции на вашите пораки.
 4. 50

  5 Години со нас

  Вие сте член на овој форум цели 5 години. Никогаш не се откажувајте!
 5. 10

  Среќен роденден!

  Трофеј доделен за секој роденден на членовите.
 6. 137

  1337

  П0571р4ј 1337 м15л3њ4
 7. 5

  Се допаѓате некому

  Некој некаде реагираше позитивно на некоја од вашите пораки. Продолжете така за да добиете повеќе!
 8. 10

  Незапирлив/а!

  Напишавте 100 пораки. Се надеваме дека за тоа ви беше потребен повеќе од еден ден!
 9. 5

  Прва порака

  Напишете порака некаде на сајтот за да го добиете овој трофеј.
На врв Дно