1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
redSTORM
Последна активност:
3 Јули 2020 во 10:56
Зачленет:
14 Јануари 2015
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
60

Сподели

redSTORM

Intern

redSTORM последен пат беше виден (како):
3 Јули 2020 во 10:56