1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Трофеи освоени од nikigo

 1. 50
  Доделено: 5 Март 2018

  5 Години со нас

  Вие сте член на овој форум цели 5 години. Никогаш не се откажувајте!

 2. 40
  Доделено: 13 Февруари 2015

  Допаднати 200 мислења

  Твоите мислења се допаднати 200 пати.

 3. 25
  Доделено: 26 ноември 2014

  Гик

  Постирај 250 мислења.

 4. 10
  Доделено: 13 Февруари 2014

  Среќен роденден!

  Трофеј доделен за секој роденден на членовите.

 5. 30
  Доделено: 28 Јануари 2014

  Допаднати 100 мислења

  Твоите мислења се допаднати 100 пати.

 6. 10
  Доделено: 19 Декември 2013

  Wax on, wax off

  Постирај 100 мислења.

 7. 20
  Доделено: 17 Декември 2013

  Допаднати 50 мислења

  Твоите мислења се допаднати 50 пати.

 8. 10
  Доделено: 12 oктомври 2013

  Допаднати 25 мислења

  Твоите мислења се допаднати 25 пати.

 9. 5
  Доделено: 19 Јули 2013

  Допаднато мислење

  На некого му се допаѓа едно од твоите мислења.

 10. 5
  Доделено: 19 Јули 2013

  Прво мислење

  Постирај едно мислење на форумот