1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Трофеи освоени од Mikaxsus

 1. 40
  Доделено: 13 Јули 2018

  Допаднати 200 мислења

  Твоите мислења се допаднати 200 пати.

 2. 25
  Доделено: 4 oктомври 2017

  Гик

  Постирај 250 мислења.

 3. 30
  Доделено: 17 Април 2016

  Допаднати 100 мислења

  Твоите мислења се допаднати 100 пати.

 4. 10
  Доделено: 15 Април 2016

  Wax on, wax off

  Постирај 100 мислења.

 5. 10
  Доделено: 14 Март 2016

  Среќен роденден!

  Трофеј доделен за секој роденден на членовите.

 6. 20
  Доделено: 12 Март 2016

  Допаднати 50 мислења

  Твоите мислења се допаднати 50 пати.

 7. 10
  Доделено: 22 Февруари 2016

  Допаднати 25 мислења

  Твоите мислења се допаднати 25 пати.

 8. 5
  Доделено: 26 Јануари 2016

  Допаднато мислење

  На некого му се допаѓа едно од твоите мислења.

 9. 5
  Доделено: 21 Јануари 2016

  Прво мислење

  Постирај едно мислење на форумот