1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
jovce.
Последна активност:
7 Април 2020 во 03:57
Зачленет:
29 Јули 2010
Мислења:
487
Допаѓања:
242
Поени од трофеи:
392
Пол:
Машко

Сподели

jovce.

Gaining Experience, Машко

jovce. последен пат беше виден (како):
7 Април 2020 во 03:57