1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Gwynbleidd
Последна активност:
29 Март 2020
Зачленет:
4 Март 2016
Мислења:
2
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
5
Пол:
Машко
Роденден:
15 Јуни 1993 (Возраст: 26)

Сподели

Gwynbleidd

Intern, Машко, 26

Gwynbleidd последен пат беше виден (како):
29 Март 2020