• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од Darko1987

 1. D

  Листа на странски онлајн продавници што испорачуваат во Македонија

  Dali nekoj znae za online prodavnici za shoes and clothing koi ja podzuvaat makedonija
 2. D

  Купување од Amazon и Ebay

  www.asos.com
 3. D

  Zamena za Page maker i Front page vo LINUX

  Mi treba zamena za Page maker i Front page za linux zatoa sto ovi program gi ima samo na Windows. Mi trebat programi od takov za vo Linux
На врв Дно