• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од Borsa

 1. Borsa

  Samsung паметни телефони - генерална дискусија

  https://www.kimovil.com/en/list-smartphones-by-lens-model/sony-imx682-exmor-rs
 2. Borsa

  Samsung паметни телефони - генерална дискусија

  И која е разликата меѓу М51 и А71? Коа на сите ревјуа што сум ги гледал А71 има тапа камера.:unsure:
 3. Borsa

  Проценка Samsung galaxy s8

  7000
 4. Borsa

  IFIXIT или еквивалент

  Нема такво нешто
 5. Borsa

  IFIXIT или еквивалент

  Случајно налетав на ова .Нека седи на темава за секој случај. http://www.loging.mk/260/196450/0/ShowProduct/Komplet_Alat
 6. Borsa

  Mi - паметни телефони (Xiaomi) генерална дискусија

  Расчепкај го подобро, и напрај кратко ревју. Вака изгледа топ телефон за цената!
 7. Borsa

  Samsung паметни телефони - генерална дискусија

  Aма тапа резолуција има за големината на екранот!:(
 8. Borsa

  Motorola (Lenovo) паметни телефони - генерална дискусија

  Чисто информативно го објавив :)
 9. Borsa

  Motorola (Lenovo) паметни телефони - генерална дискусија

  Гледам во нептун го донеле Motorola Moto G9 plus за 13к денари. Што е солиден телефон во класа на Redmi Note 9Pro и Samsung A71!
 10. Borsa

  Black Friday

  Windows 10 Professional (32/64 Bit) 1 PC
 11. Borsa

  Mi - паметни телефони (Xiaomi) генерална дискусија

  Ај сега! Разликата помеѓу 8про и 9про е 500ден. Испаѓа дека 8про е подобар од 9про:unsure:
 12. Borsa

  Фотографии сликани со мобилен (ЧИТАЈ ПРВ ПОСТ!)

  View: https://flic.kr/p/2k8XdTe Сликано со Мi A1 ,GCam
 13. Borsa

  Snapdragon 820 и други мобилни процесори

  MediaTek’s 6nm MT6893 chipset leaks again with close to Snapdragon 865 performance
 14. Borsa

  IFIXIT или еквивалент

  Нексио ти се скапи!
 15. Borsa

  Новите Магента пакети?

  Преку агент ако идете ќе ви бидат за 20 - 25% поевтини пакетите!
На врв Дно