1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Трофеи освоени од bakigvg

 1. 10
  Доделено: 26 Јули 2019

  Допаднати 25 мислења

  Твоите мислења се допаднати 25 пати.

 2. 10
  Доделено: 16 Август 2017

  Среќен роденден!

  Трофеј доделен за секој роденден на членовите.

 3. 5
  Доделено: 21 Декември 2016

  Допаднато мислење

  На некого му се допаѓа едно од твоите мислења.

 4. 5
  Доделено: 6 Јули 2016

  Прво мислење

  Постирај едно мислење на форумот