1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
filipkir
Последна активност:
19 Декември 2018 at 12:36
Зачленет:
17 Јуни 2009
Мислења:
1,038
Допаѓања:
1,312
Поени од трофеи:
365
Пол:
Машко

Сподели

filipkir

Practice makes perfect, Машко

filipkir последен пат беше виден (како):
Прегледува тема Македонски Пошти- општа дискусија, 19 Декември 2018 at 12:36