1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Recent Content by ARMac

 1. ARMac
 2. ARMac
 3. ARMac
 4. ARMac
 5. ARMac
 6. ARMac
 7. ARMac
  Испрати

  Купувам Ryzen

  Па да де, АМД е реплика на Интел. :innocent::innocent::innocent:
  Мислење од: ARMac, 12 Септември 2019 Во форумот: Купувам
 8. ARMac
 9. ARMac
 10. ARMac
 11. ARMac
 12. ARMac
 13. ARMac
 14. ARMac
 15. ARMac