• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

android man

Роденден
1 јуни 1989 (Возраст: 31)
Веб-страница
http://www.oneclickroot.com/
Пол
Машки
На врв Дно