• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од Andrej15

 1. Andrej15

  Која игра ја плешаш во моментов?

  Assassin's Creed Syndicate :D
 2. Andrej15

  уредување на звучен фајл

  Fl studio, sony Acid i sony Vegas
На врв Дно