• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Која Denuvo игра чекате да биде кракната?

Gaston

Unstoppable
9 февруари 2011
1,644
2,912
Gaston's setup  
Audio
AR

Дури и на Steam ја има... :oops:
 

Avid

Guru
21 јануари 2009
5,864
9,329
Скопје

Дури и на Steam ја има... :oops:
Нема да има Денуво оваа, бргу ќе ти ја кракнат, не се секирај.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,062
Мислења
861,287
Членови
29,919
Најнов член
ile009
На врв Дно