• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Ја барам играта PES2009

trakilaki

Intern
15 мај 2008
1,084
18
Излезе. Мислам тука излезе.. а во МК не знам кога ќе стаса. :p
Da ne si nesto greska?????
Igrata oficijalno iskaca na pazar na 17 oktomvri i toa za PS3 i drugi konzoli. A za PC ne e najaveno deka vo brzo vreme ke izleze.
AMA.......sega za sega ima samo DEMO izlezeno od nekoi 5-10 minuti igranje so nekolku igraci.
 

Fiasco

Gaining Experience
2 март 2008
3,036
203
404
www.igorjanevski.com
Da ne si nesto greska?????
Igrata oficijalno iskaca na pazar na 17 oktomvri i toa za PS3 i drugi konzoli. A za PC ne e najaveno deka vo brzo vreme ke izleze.
AMA.......sega za sega ima samo DEMO izlezeno od nekoi 5-10 minuti igranje so nekolku igraci.
Не знам..можеби и некое демо да е. Ја видов во Wall Mart.
 

mztrifunovski

Intern
20 февруари 2008
272
2
Јас колку што знам до сега PES 2009 нема ни демо ни игра излезено, а официјален датум за излегување 17 октомври. Ако ти се игра фудбал 09 земи симни си го демото од FIFA 09 во кое ЕА докажуваат дека можат да ја направат ФИФА подобра од ПЕС, останува сега на јапанците да одговорат на играњето со маус:D:D
 

trakilaki

Intern
15 мај 2008
1,084
18
Јас колку што знам до сега PES 2009 нема ни демо ни игра излезено, а официјален датум за излегување 17 октомври. Ако ти се игра фудбал 09 земи симни си го демото од FIFA 09 во кое ЕА докажуваат дека можат да ја направат ФИФА подобра од ПЕС, останува сега на јапанците да одговорат на играњето со маус:D:D
FIFA nikogas nema da bide podobra od PES:D
 

trakilaki

Intern
15 мај 2008
1,084
18
Јас колку што знам до сега PES 2009 нема ни демо ни игра излезено, а официјален датум за излегување 17 октомври. Ако ти се игра фудбал 09 земи симни си го демото од FIFA 09 во кое ЕА докажуваат дека можат да ја направат ФИФА подобра од ПЕС, останува сега на јапанците да одговорат на играњето со маус:D:D
I bas bi sakal da vidam kako toa izgleda da igram fudbal so maus na Play Station.:LOL::LOL::LOL:
 

ekonomist

On your way to fame
17 јуни 2008
1,091
508
Го симнав демото на FIFA 09 и е за нигде, немаат шанси со PES. Порано беа главни, но PES ги збриша. А колку што знам јас PES 2009 сеуште не е излезена, а FIFA 09 излега на 3 октовмри :) Yeee :)
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,722
Мислења
856,080
Членови
29,737
Најнов член
M123xyz
На врв Дно