Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

враќање на крипто

  1. Miki98

    Дали Некој до сега успеал да си ги врати крипто валутите?

    Здраво другари Пред една година купив xrp некаде 100-200 и ги чував во payeer, бидејќи немав врска со крипто, и еден ден сакав да ги префрлам на друг валет,случајно некаде ги пратив во друга трансакција и не успеав да ги вратам. Исто така со dogecoins, ги бирав секој ден но немаше валет каде да...
На врв Дно