Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

smartwatch

 1. Samsung Galaxy Watch 5 44mm (SM-R910)

  Samsung Galaxy Watch 5 44mm (SM-R910)

  Продавам малку користен Samsung Galaxy Watch 5 44mm (SM-R910). За старт, замолувам за проценка. Спецификации: Модел: SM-R910 Екран: 1.4" -- 450 x 450 pixels (~321 ppi) Процесор: Dual-core 1.18 GHz Cortex-A55 (на Exynos W920 (5 nm)) Меморија: 16GB RAM: 1.5 GB Софтвер: WearOS 4 / OneUI 5...
 2. Xiaomi S1 Active GL Black

  Xiaomi S1 Active GL Black

  Одлична состојба, 9/10. Гаранција до Септември 2023. Гратис ремче и заштита за екран.
 3. Xiaomi Watch S1 црн

  Xiaomi Watch S1 црн

  Саатот е купен пред 4-5 месеци од Сетек, гаранција има само незнам дали ќе ја најдам. Има 2 ремчиња, без гребнатинјка е. Батерија држи по 6-7 дена во зависност од тоа колку сте активни со вежбите. Детали за саатот: https://www.mi.com/global/product/xiaomi-watch-s1/
 4. Нема Слика

  Smartwatch Amazfit Stratos 3

  Продавам Smartwatch Amazfit Stratos 3 во супер состојба без гребаница. Купен од анхоч во јули 2020, нема гаранција. Дополнително со него, некое ремче гратис. Цена: 5000 ден. Локација: Скопје - Тафталиџе. Повеќе информации во ПП
 5. ARMac

  Паметен vs глуп часовник - што користите?

  Што користите и зошто. Јас лично пробав некое време со паметни, не ми правеа ќејф. Највеќе ме нервираше што не се always-on па пора да ја ставам раката во чек позиција за да видам време. Додека класичен часовник го гледам од секој агол. Секако си има свои предности, алармчиња, сензори итн...
 6. bogdan.j

  Huawei GT2 Pro 46mm Night Black

  Си го продавам смарт часовников Huawei GT2 Pro: https://consumer.huawei.com/en/wearables/watch-gt2-pro/ Купен е во Анхоч пред година и шест месеци. Причината што го продавам искрено ми здосади. Кутија додатоци се си имам + уште едно портокалово ремче. Купен е 17.000 денари, сега е 13.000...
 7. cppffs

  Продадено Xiaomi Amazfit GTS Obsidian Black

  Како што кажува насловот имам за продажба Xiaomi Amazfit GTS Obsidian Black користен е една година и неколку месеци часовникот е во изворедна состојба доста зачуван. Купен е 8490 денари од Анхоч, како што памтам имаше само 1 година гаранција која моментално е помината. Одличен часовник во...
 8. petre.dimov

  Проценка Samsung Galaxy Watch (46mm) Bluetooth

  Здраво, Дали може проценка на следниот часовник. Линк за детали: Silver Samsung Galaxy Watch - 46mm Bluetooth | Samsung US Состојба: 9/10 Функционален Bluetooth варијанта Полнач Батерија: 3-4дена Поздрав,
На врв Дно