Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
dekomote

Smartwatch Amazfit Stratos 3

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
5.000 ден.
Истекува

Опис

Продавам Smartwatch Amazfit Stratos 3 во супер состојба без гребаница.

Купен од анхоч во јули 2020, нема гаранција.

Дополнително со него, некое ремче гратис.

Цена: 5000 ден.
Локација: Скопје - Тафталиџе.

Повеќе информации во ПП

Информации

Автор
dekomote
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
531

Повеќе огласи од dekomote

На врв Дно