Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
StalkeR

Продадено Xiaomi S1 Active GL Black

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
5.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Одлична состојба, 9/10. Гаранција до Септември 2023.
Гратис ремче и заштита за екран.
  • Ми се допаѓа
Реакции: Miki98

Информации

Автор
StalkeR
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
475

Повеќе огласи од StalkeR

На врв Дно