• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Проценка Samsung Galaxy Watch (46mm) Bluetooth

  • Ја почнал/а темата
  • #1

petre.dimov

Gaining Experience
Здраво,

Дали може проценка на следниот часовник. Линк за детали: Silver Samsung Galaxy Watch - 46mm Bluetooth | Samsung US

Состојба: 9/10
Функционален
Bluetooth варијанта
Полнач
Батерија: 3-4дена

Поздрав,
 

Атачменти

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,708
Мислења
862,905
Членови
30,052
Најнов член
Tomtomtom
На врв Дно