Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

следење

  1. ContentBot

    Facebook ве следи дури и откако ќе го деактивирате профилот

    За разлика од корисниците кои целосно го избришале својот профил, корисниците кои само ќе го деактивираат профилот имаат опција лесно да го реактивираат, а податоците кои ги оставиле може да си ги вратат назад. Она што можеби не го знаете е дека Facebook и покрај тоа што сте го деактивирале...
На врв Дно